dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Kasko

Kasko

Kasko Nedir?

Motorlu kara taşıtlarının, sigortalının iradesi dışında hasara uğraması sonucunda sigortalıya ait araçtaki hasarı teminat altına alan sigorta türüdür. Bu hasarlara; çarpma, çarpışma, yanma, çalınma, doğal afetler ve 3. kişilerin verilecek zararlar gibi durumlar dahildir. Kasko zorunlu değildir, isteğe bağlı olarak yapılan bir sigortadır.

Kasko Neleri Kapsar?

Kasko Neleri Kapsar?

Kasko kapsamında; başka bir araçla çarpışma, 3. kişilere verilecek maddi -bedeni zararlar, doğal afetler, yangın, aracın veya araca ait parçaların çalınması gibi birçok durum bulunur. Bu hizmetlere yol yardımı, yolda kalma durumunda çekici hizmetinin yanı sıra yedek araç, konaklama masrafları gibi birçok hizmet de dahil edilebilmektedir.

Kasko Nasıl Hesaplanır?

Kasko Nasıl Hesaplanır?

Motorlu bir kara taşıtı için kasko yapılırken araç ve sürücü ile ilgili bazı bilgiler kasko fiyatını etkiler. Aracın markası, modeli, üretim yılı, plakasının ait olduğu şehir vb. detaylar ile ehliyetin sahibinin daha önce yaptığı kazalar ve mesleği bu etkenler arasındadır.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko, hasar ve kaza durumlarında araçlarda ortaya çıkan zararları karşılar. Bu risklerle karşılaşıldığında, risklerin meydana getirdiği zararlar, poliçe kapsamındaki limitler dahilinde karşılanır. Kasko ile yüksek masraflar karşısında bütçenizi koruyabilirsiniz. Aracınızda yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında mağduriyet yaşamamanız için kasko yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kasko ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle