dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Özel Sağlık

Özel Sağlık

Özel Sağlık Sigortası Nedir?

Özel sağlık sigortası, hastalık ya da kaza sonucu oluşan sağlık masraflarını karşılayan sigorta türüdür. Sağlık giderlerinin, poliçede belirtilen teminatlar kapsamında karşılanmasını sağlar. Özel sağlık sigortası zorunlu değildir, isteğe bağlı olarak yapılan bir sigortadır. 30 günlük bebekler ve 60 yaşına kadar olan tüm bireyler için özel sağlık sigortası yapılabilir.

Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Özel sağlık sigortası, ayakta ve yatarak tedavileri kapsar. Muayene, tahlil, röntgen, ameliyat, fizik tedavi, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, ilaç masrafı vb. bu kapsamda karşılanır. Bu sigorta, poliçe düzenlendikten sonra ortaya çıkan rahatsızlıklar için geçerlidir.

Özel Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Özel Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Özel sağlık sigortası hesaplanırken yaş, cinsiyet, boy, kilo, daha önce geçirilen hastalıklar, özel sağlık sigortasına ait poliçe limitleri, teminatlar gibi birçok etken sigorta bedelinin belirlenmesinde etkili olur.

Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortasının ayakta ve yatarak tedavi teminatları, sigorta başladıktan sonraki rahatsızlıkların gerektirdiği tedaviler için geçerlidir. Oluşan tüm riskler, poliçede belirtilen şartlar ve limit dahilinde güvence altına alınır. Olumsuzluklar karşısında mağduriyet yaşamamanız için özel sağlık sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Özel sağlık sigortası ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle