Patili dostunuz için Limitsiz Sağlık Sigortası fırsatını kaçırmayın! Hemen tıklayın.

dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Pet Sigortası

Pet Sigortası

Pet Sigortası Nedir?

Pet sigortası; kedi, köpek gibi patili dostlarımızın sağlıklarını korumaya yarayan ve herhangi bir hastalık, kaza ya da sakatlık durumunda patili dostlarımızın veteriner harcamalarını karşılayan sigorta türüdür. Pet sigortası zorunlu değildir, isteğe bağlı olarak yapılan bir sigortadır.

Pet Sigortası Neleri Kapsar?

Pet Sigortası Neleri Kapsar?

Pet sigortası; kedi ve köpek gibi patili dostlarımızın başına gelen hastalık, kaza veya yaralanma gibi durumlarda veteriner polikliniklerinde veya hayvan hastanelerinde yapacağımız sağlık harcamalarını karşılamaya yarar.

Pet Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Pet Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Pet sigortasının hesaplanmasında, patili dostumuzun yaşı ve önceki hastalıkları belirleyicidir. Bunların yanı sıra poliçeye eklenen diğer teminatlar da prim tutarlarında etkili olur.

Neden Pet Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Pet Sigortası Yaptırmalıyım?

Pet sigortası, beklenmeyen ya da yüksek tutardaki veteriner masraflarını karşılar. Acil tıbbi tedavi masrafları, ameliyat, ilaç vb. bakım maliyetleri bu kapsamdadır. Bu sigorta, patili dostu olan kişilere maddi destek sağlar ve güvence verir. Evcil hayvanı olan kişilerin, veteriner faturalarını daha kolay ödemelerine yardımcı olur. Aynı zamanda patili dostlarımızın sağlık olanaklarına kolayca ulaşabilmelerini sağlar.

Pet sigortası ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle