dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Seyahat Sağlık

Seyahat Sağlık

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Seyahat sağlık sigortası, yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm seyahatlerde oluşabilecek hastalıkları, kazaları ve valiz kaybı gibi durumları güvence altına alan bir sigorta türüdür. Seyahat sigortası, özelikle Avrupa ülkelerindeki vize işlemlerinin bir önkoşulu olması nedeniyle (Schengen vizesi) “vize sigortası” olarak da bilinir. Seyahat sağlık sigortası, vize başvurularındaki gerekli belgelerden biri olduğu için zorunludur. Vize gerektirmeyen ülkelere seyahat ederken ise herhangi bir zorunluluğu bulunmamaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Seyahat sağlık sigortası; seyahat esnasında yaşanacak kazalarda ya da hastalıklarda ihtiyaç duyacağınız sağlık giderlerini ve seyahatiniz esnasında yaşayabileceğiniz valiz kaybı gibi durumlardaki maddi kayıplarınızı karşılar. Yurt dışında vefat eden kişilerin nakil işlemlerinin yapılması da bu sigorta kapsamda olabilmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Seyahat Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Seyahat sağlık sigortasının hesaplanmasında, seyahatin amacı, süresi ve nereye olduğu bilgisi belirleyicidir. Bunların yanı sıra poliçeye eklenen teminatlar, seyahati gerçekleştirecek kişinin yaşı ve kişisel özellikleri de prim tutarlarında etkili olur.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Seyahat Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Seyahat sağlık sigortasının ayakta ve yatarak tedavi teminatları ile seyahat esnasında yaşanan valiz kaybı gibi maddi zararların karşılanması sigorta başladıktan sonra gerçekleştiğinde karşılanır. Oluşan tüm riskler, poliçede belirtilen şartlar ve limit dahilinde güvence altına alınır. Olumsuzluklar karşısında mağduriyet yaşamamanız için seyahat sağlık sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Seyahat sağlık sigortası ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle