Patili dostunuz için Limitsiz Sağlık Sigortası fırsatını kaçırmayın! Hemen tıklayın.

dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Filo Kasko

Filo Kasko

Filo Kasko Sigortası Nedir?

Filo kasko sigortası; tüzel kişilere ait filolardaki motorlu kara taşıtlarının, sigortalının iradesi dışında hasara uğraması sonucunda sigortalıya ait araçtaki hasarı teminat altına alan sigorta türüdür. Filo kasko sigortası zorunlu değildir, isteğe bağlı olarak yapılan bir sigortadır.

Filo Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

Filo Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

Filo kasko sigortasının kapsamında; başka bir araçla çarpışma, araca 3. kişilerin zararı, aracın doğal afetlerden etkilenmesi, yangın, aracın veya araca ait parçaların çalınması gibi durumlar bulunur. Bu hizmetlere yol yardımı ve yolda kalma durumunda çekici hizmeti de dahildir.

Filo Kasko Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Filo Kasko Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Motorlu bir kara taşıtlarının oluşturduğu filolar için filo kasko sigortası yapılırken araçlar ve sürücüler ile ilgili bazı bilgiler fiyatı etkiler. Araçların sayısı, hangi amaçla kullanıldığı, hangi şehirde ya da hangi şehirlerarası yolculuk edeceği, markası, modeli, üretim yılı, plakasının ait olduğu şehir vb. detaylar ile ehliyet sahiplerinin daha önce yaptığı kazalar ve meslekleri de primleri etkileyen unsurlar arasındadır.

Neden Filo Kasko Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Filo Kasko Sigortası Yaptırmalıyım?

Filo kasko sigortası, hasar ve kaza durumlarında araçlarda ortaya çıkan zararları karşılar. Bu risklerle karşılaşıldığında, risklerin meydana getirdiği zararlar poliçe kapsamındaki limitler dahilinde karşılanır. Filo kasko sigortası ile yüksek masraflar karşısında bütçenizi koruyabilirsiniz. Araçlarınızda yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında mağduriyet yaşamamanız için filo kasko sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Filo kasko sigortası ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle