Patili dostunuz için Limitsiz Sağlık Sigortası fırsatını kaçırmayın! Hemen tıklayın.

dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Grup Sağlık

Grup Sağlık

Grup Sağlık Sigortası Nedir?

Grup sağlık sigortası, belirli bir grup içinde çalışan herkesin sağlık hizmeti almasını sağlayan bir sigorta türüdür. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 0-55 yaş arasındaki tüm bireyler, toplu sağlık sigortası olarak da adlandırılan grup sağlık sigortasından faydalanabilir. Ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılayan bu sigorta, sigortalının eşinin ve çocuklarının da benzer avantajlardan faydalanmasını sağlar.

Grup Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Grup Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Grup sağlık sigortası; muayene, ilaç, röntgen, fizik tedavi, ameliyat, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, evde bakım, yoğun bakım gibi yatarak ve ayakta tedavileri kapsar.

Grup Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Grup Sağlık Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Grup sağlık sigortası; sigorta yapılacak grubun ortak ihtiyaçlarına göre belirlenir. Özellikle ayakta tedavileri içeren bu sigorta türünde cinsiyet, yaş, sağlık durumu gibi birçok bilgi, sigorta poliçesindeki teminatlara eklenebilir.

Neden Grup Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Grup Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Grup sağlık sigortası; çoğunlukla işverenler tarafından çalışanlarına yaptırılır. Bu da işverenlerin uygun primler ödeyerek çalışanlarının sağlığını güvence altına almasını sağlar. Sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanma fırsatı bulan çalışanlarınsa işverenlerine ve yaptıkları işe olan bağlılıklarını güçlendirir. Yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında mağduriyet yaşamamanız için grup sağlık sigortası yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Grup sağlık sigortası ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle