dotted

Bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Adı Soyadı
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
TEKLİF AL
Apsiyon Sigorta
Kişisel verileriniz mevzuata uygun şekilde işlenmektedir.
half circle
Tekne - Yat

Tekne - Yat

Tekne - Yat Sigortası Nedir?

Tekne - yat sigortası; tekne ya da yatın poliçede yazılı olan coğrafi alan içinde denizde, çekek yerinde ve yatma mahallinde karşılaştığı zararları kapsayan sigorta türüdür. Tekne - yat sigortası zorunlu değildir, isteğe bağlı olarak yapılan bir sigortadır.

Tekne - Yat Sigortası Neleri Kapsar?

Tekne - Yat Sigortası Neleri Kapsar?

Tekne - yat sigortası kapsamında; çarpışma, doğal afet, korsanlık, infilak, kaza sonucu oluşan çevre kirliliği, çekme masrafları, 3. kişilerin verdiği zararlar ya da 3. kişilere verine maddi ve bedeni zararlar dahildir. Bunlara ek olarak, tekne ya da yatın çekek yerine çekilmesi veya indirilmesi esnasında meydana gelecek zararlar da güvence altına alınır. Bir hasar ya da kaza olması durumunda bu hizmetler, poliçede belirtilen limitler dahilinde karşılanır.

Tekne - Yat Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Tekne - Yat Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Tekne - yat sigortası yapılırken teknenin ya da yatın yaşı, boyutu, modeli, türü, hızı, bağlama yeri, kullanım amacı gibi birçok etken fiyatı etkiler. Bunların yanı sıra poliçeye eklenen ek teminatlar da fiyatın belirlenmesini etkileyen unsurlardandır.

Neden Tekne - Yat Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Tekne - Yat Sigortası Yaptırmalıyım?

Tekne - yat sigortası, hasar ve kaza durumlarında teknenizde ya da yatınızda ortaya çıkan zararları karşılar. Bu risklerle karşılaşıldığında, risklerin meydana getirdiği zararlar, poliçe kapsamındaki limitler dahilinde karşılanır. Tekne - yat sigortası ile yüksek masraflar karşısında bütçenizi koruyabilirsiniz. Deniz araçlarınızda yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında mağduriyet yaşamamanız için tekne - yat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Tekne - yat sigortası ile yaşanabilecek tüm riskleri güvence altına alın.

dotted

Tüm sigorta branşlarında, Apsiyon Sigorta ayrıcalıklı danışmanlık hizmeti ve fiyatlarından faydalanmak için

half circle